استعلام میز و صندلی دانش آموزی
[ نسخه چاپی ]

استعلام میز و صندلی دانش آموزی

شماره آگهی :
11974038000229
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:26:04
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11974038000229
نام دستگاه خریدار: اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان 
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.16 ساعت 9
شرح کلی نیاز: میز و صندلی دانش آموزی دوره اول متوسطه مطابق با مشخصات سازمان نوسازی و رعایت استانداردهای شماره 1-9697 و 2-9697 سازمان ملی استاندارد ایران 
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 1111100677700013 صندلی یک نفره مدل دانش آموزی دوره اول متوسطه ابعاد 39×42 CM ارتفاع 43 CM مرجع عرضه کننده گروه صنعتی کاسپین فلز پویا جنس فلز و ام دی اف  عدد 1.200 97.7.26
2 11120006777700017 میز تحریر دونفره مدل دانش آموزی دوره اول متوسطه جنس فلز و ام دی اف ابعاد سطح 120×48 CM ارتفاع 70 CM مرجع عرضه کننده کاسپین فلز پویا  عدد 600 97.7.26
                               
توضیحات خریدار  1. پرداخت وجه از محل اسناد خزانه اسلامی با سررسید آذر 1397 می باشد 2. هزینه حمل و تخلیه در انبار اداره کل نوسازی مدارس اصفهان واقع در منطقه بختیار دشت به عهده فروشنده می باشد 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, میز و صندلی دانش آموزی
آدرس :
اصفهان,
منبع :
سایت 97.7.15