استعلام صندلی ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام صندلی ...

شماره آگهی :
11974733000045
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:25:46
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیریت بانک کشاورزی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:   11974733000045
نام دستگاه خریدار :   مدیریت بانک کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز:      1397.07.15     ساعت:    14:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف
کدکالا نام کالا
واحد شمارش
تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 1111100023740012 صندلی کارشناسی مدل 330 راد سیستم
عدد 7 1397.07.16
توضیحات خریدار     7 عدد صندلی کارشناسی تیراژه مدل 3000- به همراه ضمانتنامه معتبر تحویل در محل مدیریت البرز - لازم بذکر است از ایران کد مشابه استفاده گردیده است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR  مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام صندلی ...
آدرس :
البرز, -
منبع :
سایت 1397/07/15