- 1324380
- 36
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام صندلی ...
شماره آگهی :
11974733000045
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:25:46
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
مدیریت بانک کشاورزی
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11974733000045
نام دستگاه خریدار : مدیریت بانک کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 14:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار 7 عدد صندلی کارشناسی تیراژه مدل 3000- به همراه ضمانتنامه معتبر تحویل در محل مدیریت البرز - لازم بذکر است از ایران کد مشابه استفاده گردیده است.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11974733000045
نام دستگاه خریدار : مدیریت بانک کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.15 ساعت: 14:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف |
کدکالا | نام کالا |
واحد شمارش |
تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 1111100023740012 | صندلی کارشناسی مدل 330 راد سیستم |
عدد | 7 | 1397.07.16 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام صندلی ...
آدرس :
البرز, -
منبع :
سایت 1397/07/15