- 1324379
- 25
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
فراخوان مناقصه تهیه و نصب سیستم صاعقه گیر به همراه سیستم ارتینگ مخازن- نوبت دوم
شماره آگهی :
87680271- نوبت دوم
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:25:17
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
منطقه سه عملیات انتقال گاز
شرح آگهی :
آگهی فراخوان مناقصه - نوبت دوم؟
شماره مناقصه: 87680271
1. موضوع مناقصه: تهیه و نصب سیستم صاعقه گیر به همراه سیستم ارتینگ مخازن میعانات گاز تاسیسات سراجه
2. نام و نشانی دستگاه مناقصه گزار: منطقه سه عملیات انتقال گاز، شهرری، باقرشهر، بلوار فلسطین بعد از نیروگاه برق
3. زمان دریافت اسناد مناقصه و اسناد ارزیابی کیفی: (ابتدا استعلام ارزیابی کیفی توزیع می گردد و به مناقصه گرانی که حداقل امتیاز لازم را در ارزیابی کیفی کسب نمایند اسناد مناقصه تحویل می گردد) 3 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم
4-محل دریافت و عودت اسناد مناقصه و اسناد ارزیابی کیفی: شهرری، باقرشهر، بلوار فلسطین، بعد از نیروگاه برق، منطقه سه عملیات انتقال گاز، امور پیمانها، اتاق 311
5. میزان و نوع تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار: 150.000.000 ریال بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه نقد
6- زمان ارائه مدارک : حداکثر 14 روز پس از آخرین مهلت دریافت اسناد
7- زمان بازگشایی پاکات پیشنهادها در تاریخ 97.8.29 در شهرری - باقرشهر - بلوار فلسطین - بعد از نیروگاه برق - منطقه سه عملیات انتقال گاز متعاقبا به اطلاع می رسد
تلفن تماس: 55221367-021
کد فراخوان در پایگاه اطلاع رسانی مناقصات: 3.175.324
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت منطقه سه عملیات انتقال گاز به آدرس http://www.nigc-dist3.ir یا به سایت های ذیل مراجعه فرمایید.
http://www.shana.ir
http://iets.mporg.ir
روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز
شماره مناقصه: 87680271
1. موضوع مناقصه: تهیه و نصب سیستم صاعقه گیر به همراه سیستم ارتینگ مخازن میعانات گاز تاسیسات سراجه
2. نام و نشانی دستگاه مناقصه گزار: منطقه سه عملیات انتقال گاز، شهرری، باقرشهر، بلوار فلسطین بعد از نیروگاه برق
3. زمان دریافت اسناد مناقصه و اسناد ارزیابی کیفی: (ابتدا استعلام ارزیابی کیفی توزیع می گردد و به مناقصه گرانی که حداقل امتیاز لازم را در ارزیابی کیفی کسب نمایند اسناد مناقصه تحویل می گردد) 3 روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم
4-محل دریافت و عودت اسناد مناقصه و اسناد ارزیابی کیفی: شهرری، باقرشهر، بلوار فلسطین، بعد از نیروگاه برق، منطقه سه عملیات انتقال گاز، امور پیمانها، اتاق 311
5. میزان و نوع تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار: 150.000.000 ریال بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه نقد
6- زمان ارائه مدارک : حداکثر 14 روز پس از آخرین مهلت دریافت اسناد
7- زمان بازگشایی پاکات پیشنهادها در تاریخ 97.8.29 در شهرری - باقرشهر - بلوار فلسطین - بعد از نیروگاه برق - منطقه سه عملیات انتقال گاز متعاقبا به اطلاع می رسد
تلفن تماس: 55221367-021
کد فراخوان در پایگاه اطلاع رسانی مناقصات: 3.175.324
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت منطقه سه عملیات انتقال گاز به آدرس http://www.nigc-dist3.ir یا به سایت های ذیل مراجعه فرمایید.
http://www.shana.ir
http://iets.mporg.ir
روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز
خلاصه :
آگهی فراخوان مناقصه , فراخوان مناقصه تهیه و نصب سیستم صاعقه گیر به همراه سیستم ارتینگ مخازن- نوبت دوم
آدرس :
تهران, تهران
منبع :
کسب و کار 97.7.15