استعلام میز و صندلی دانش آموزی
[ نسخه چاپی ]

استعلام میز و صندلی دانش آموزی

شماره آگهی :
11974038000230
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:24:25
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11974038000230
نام دستگاه خریدار: اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان 
تاریخ اعتبار: 1397.7.16 ساعت: 09:00
شرح کلی نیاز: میز و صندلی دانش آموزی دوره دوم متوسطه مطابق با مشخصات سازمان نوسازی و رعایت استاندارهای شماره 1-9697 و 2-9697 سازمان ملی استاندارد ایران 
ردیف کدکالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 1111100677700014 صندلی یک نفره دانش آموزی دوره دوم متوسطه ابعاد 42x39cm ارتفاع 46cm مرجع عرضه کننده گروه صنعتی کاسپین فلز پویا جنس فلز و ام دی اف عدد 1.200 1397.7.26
2 1112000677700018 میز تحریر دو نفره دانش آموزی دوره دوم متوسطه جنس فلز و ام دی اف ابعاد سطح 48x120cm ارتفاع 47cm مرجع عرضه کننده گروه صنعتی کاسپین فلز پویا عدد 600 1397.7.26
توضیحات خریدار: 1- پرداخت وجه از محل اسناد خزانه اسلامی با سررسید آذر 1397 می باشد 2- هزینه حمل و تخلیه در انبار اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان واقع در منطقه بختیار دشت به عهده فروشنده میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, میز و صندلی دانش آموزی
آدرس :
اصفهان, -
منبع :
سایت 1397.7.15