- 1324345
- 37
- 1397/07/15
- مزایده
[ نسخه چاپی ]
مزایده واگذاری بوفه دانشجویی
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:15:18
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/25
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد
شرح آگهی :
آگهی مزایده عمومی نوبت اول؟
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در نظر دارد بوفه دانشجویی خود را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی یا حقوقی دارای رزومه مناسب با حداقل دو سال سابقه کار مرتبط به صورت اجاره واگذار نماید لذا متقاضیان واجد شرایط می توانند با در دست داشتن معرفی نامه رسمی و فیش واریزی به مبلغ 500.000 ریال به حساب شماره 0218792220004 بانک ملی ایران شعبه سرآسیاب ملارد بابت خرید اسناد مزایده به دفتر مسئول امور اداری واقع در ملارد، بلوار رسول اکرم، بلوار شهید مرشدی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد مراجعه نمایند.
- مهلت خرید تکمیل و ارائه پیشنهادات حداکثر 10 روز پس از تاریخ درج آگهی می باشد
- هزینه درج آگهی در دو روزنامه به عهده برنده مزایده می باشد
- دانشگاه در رد یا قبول پیشنهادات مختار بوده و به پیشنهادات مبهم مخدوش و مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد
تلفن: 02165412922
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در نظر دارد بوفه دانشجویی خود را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی یا حقوقی دارای رزومه مناسب با حداقل دو سال سابقه کار مرتبط به صورت اجاره واگذار نماید لذا متقاضیان واجد شرایط می توانند با در دست داشتن معرفی نامه رسمی و فیش واریزی به مبلغ 500.000 ریال به حساب شماره 0218792220004 بانک ملی ایران شعبه سرآسیاب ملارد بابت خرید اسناد مزایده به دفتر مسئول امور اداری واقع در ملارد، بلوار رسول اکرم، بلوار شهید مرشدی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد مراجعه نمایند.
- مهلت خرید تکمیل و ارائه پیشنهادات حداکثر 10 روز پس از تاریخ درج آگهی می باشد
- هزینه درج آگهی در دو روزنامه به عهده برنده مزایده می باشد
- دانشگاه در رد یا قبول پیشنهادات مختار بوده و به پیشنهادات مبهم مخدوش و مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد
تلفن: 02165412922
خلاصه :
آگهی مزایده عمومی, مزایده واگذاری بوفه دانشجویی
آدرس :
تهران, تهران, -
منبع :
فرهیختگان 97.7.15