استعلام کیسه پلاستیکی زباله...
[ نسخه چاپی ]

استعلام کیسه پلاستیکی زباله...

شماره آگهی :
11974095000090
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:12:44
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل دادگستری استان البرز
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11974095000090
نام دستگاه خریدار: اداره کل دادگستری استان البرز
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.16 ساعت  18
شرح کلی نیاز: کیسه زباله
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1  1169210244210007 کیسه پلاستیکی زباله پرفراژدار ابعاد cm 120*80 جعبه مقوایی 1 رولی 450g نام تجارتی فلامینگو مرجع عرضه کننده مجید نوری رول 1 97/7/19
توضیحات خریدار: ایران کد مشابه و صرفا جهت اعلام قیمت می باشد/ تکمیل و ارسال فرم استعلام الزامی می باشد و در صورت عدم ت کمیل فرم استعلام تامین کننده حذف می گردد/ کرایه حمل به عهده تامین کننده/ پرداخت وجه پس از یک ماه می باشد/ لطفا قیمت کل در سامانه درج گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام; استعلام کیسه پلاستیکی زباله...
آدرس :
البرز, کرج
منبع :
سایت 97/7/14