- 1324332
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام خرید پوشک بزرگسال
شماره آگهی :
11973530000061
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:12:03
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
بهزیستی استان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973530000061
نام دستگاه خریدار: بهزیستی استن
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 19:00
شرح کلی نیاز: خرید پوشک بزرگسال در سایزهای کوچک - متوسط و بزرگ توسط اداره کل بهزیستی استان گیلان
توضیحات خریدار: خرید پوشک بزرگسال در سایزهای کوچک - متوسط و بزرگ توسط اداره کل بهزیستی استان گیلان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
شماره نیاز: 11973530000061
نام دستگاه خریدار: بهزیستی استن
تاریخ اعتبار: 1397.7.15 ساعت: 19:00
شرح کلی نیاز: خرید پوشک بزرگسال در سایزهای کوچک - متوسط و بزرگ توسط اداره کل بهزیستی استان گیلان
| ردیف | کدکالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2162221083470012 | پوشک محافظ بزرگسال سایز متوسط بسته پلی اتیلنی 16 عددی ایزی لایف | بسته | 1.000 | 1397.7.16 |
| 2 | 2162221083470013 | پوشک محافظ بزرگسال سایز بزرگ بسته پلی اتیلنی 14 عددی ایزی لایف | بسته | 1.000 | 1397.7.16 |
| 3 | 2162221083470011 | پوشک محافظ بزرگسال سایز کوچک بسته پلی اتیلنی 18 عددی ایزی لایف | بسته | 1.000 | 1397.7.16 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, خرید پوشک بزرگسال
آدرس :
گیلان, رشت
منبع :
سایت 1397.7.15