استعلام عملیات آبخیزداری
[ نسخه چاپی ]

استعلام عملیات آبخیزداری

شماره آگهی :
11973585000055
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:11:26
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973585000055
نام دستگاه خریدار: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.17  ساعت 23:55
شرح کلی نیاز: عملیات آبخیزداری در حوزه سد کرخه- حوزه آبخیز اسلام آباد شهرستان نورآباد در سال 97 براساس فرم استعلام بهای پیوست
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
ردیف کد خدمت نام خدمت واحد اندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 الف-2-24 خدمات پشتیبانی جنگل داری مترمکعب 1.000 97.07.17
توضیحات خریدار: احداث حدود 1000 مترمکعب عملیات سنگی و ملاتی با ملات 350 در هر مترمکعب (با نسبیت 3:1) و استفاده از لوله های پلی اتیلن جهت زهکشی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,عملیات آبخیزداری
آدرس :
لرستان, دلفان
منبع :
سایت97.07.15