- 1324322
- 30
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کامپیوتر و فناوری خرید کیس
شماره آگهی :
11970257002168
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:09:03
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11970257002168
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت 11
شرح کلی نیاز: کامپیوتر و فناوری خرید کیس براساس لیست پیوست
توضیحات خریدار 1. هزینه حمل برعهده فروشنده
2. قیمت به صورت خالص و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام گردد
3. پرداخت نسیه 15 روزه کاری
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11970257002168
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.15 ساعت 11
شرح کلی نیاز: کامپیوتر و فناوری خرید کیس براساس لیست پیوست
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2231200657660003 | کیس رایانه کامل رومیزی مدل Green MD121 مرجع عرضه کننده محاسب ارقام خاورمیانه | دستگاه | 1 | 97.7.21 |
| 2 | 1175210930220004 | دستگاه چندکاره لیزری چهارکاره مدل CANON- MF416DW نام تجارتی CANON مرجع سازنده CANON کشور سازنده چین مرجع عرضه کننده خدمات ماشین های اداری ابزار الکترونیک آبنوس | دستگاه | 1 | 97.7.21 |
توضیحات خریدار 1. هزینه حمل برعهده فروشنده
2. قیمت به صورت خالص و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام گردد
3. پرداخت نسیه 15 روزه کاری
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, کامپیوتر و فناوری خرید کیس
آدرس :
خراسان شمالی ,
منبع :
سایت 97.7.15