- 1324298
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام کامپیوتر میز خدمت
شماره آگهی :
11974510000058
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:02:34
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11974510000058
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 8
شرح کلی نیاز: کامپیوتر میز خدمت
توضیحات خریدار توجه. از ایران کد مشابه استفاده شده حتما به مدارک پیوستی توجه شود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11974510000058
نام دستگاه خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.17 ساعت 8
شرح کلی نیاز: کامپیوتر میز خدمت
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 2231200078090001 | کیس رایانه ATX مدل GZX1 نام تجارتی گیگابایت مرجع عرضه کننده آواژنگ | دستگاه | 5 | 97.7.21 |
| 2 | 2232200020030002 | مانیتور لامپی 17 in مدل DFX1782 سامسونگ | دستگاه | 5 | 97.7.21 |
| 3 | 2232100473070008 | ست نوع ماوس و کیبورد رایانه مدل WTA-00003 نام تجارتی MOCROSOFT مرجع عرضه کننده ندا گستر کوشان | ست | 5 | 97.7.21 |
توضیحات خریدار توجه. از ایران کد مشابه استفاده شده حتما به مدارک پیوستی توجه شود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سایت ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, کامپیوتر میز خدمت
آدرس :
کهگیلویه و بویراحمد,
منبع :
سایت 97.7.15