- 1324293
- 33
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام تولید، انتقال و توزیع برق ...
شماره آگهی :
11971046000217
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:00:54
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/18
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت سهامی برق منطقه ای فارس
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11971046000217
نام دستگاه خریدار : شرکت سهامی برق منطقه ای فارس
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.18 ساعت: 14:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
توضیحات خریدار مشخصات ترانس 230 کیلو ولت:
ایران ترانسفرو ABB
قدرت MVA 160
سازنده تب چنجر MR
مدل: MIII600Y
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971046000217
نام دستگاه خریدار : شرکت سهامی برق منطقه ای فارس
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.18 ساعت: 14:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
| ردیف | کدخدمت | نام خدمت |
واحداندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ت-35-351 | تولید، انتقال و توزیع برق |
دستگاه | 4 | 1397.07.30 |
ایران ترانسفرو ABB
قدرت MVA 160
سازنده تب چنجر MR
مدل: MIII600Y
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام تولید، انتقال و توزیع برق ...
آدرس :
فارس, -
منبع :
سایت 1397/07/15