استعلام مایع دستشویی 4 لیتری
[ نسخه چاپی ]

استعلام مایع دستشویی 4 لیتری

شماره آگهی :
11973338000091
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 09:00:22
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل زندانهای استان گیلان
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973338000091
نام دستگاه خریدار: اداره کل زندانهای استان گیلان 
تاریخ اعتبار: 1397.7.16 ساعت: 12:00
شرح کلی نیاز: مایع دستشویی 4 لیتری صدور صحت. ضمنا سایر ایران کدها یا برندهای دیگر در صورت تایید کیفیت مورد قبول می باشد
ردیف کدکالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1  2161240003100034 مایع دستشویی شفافبا رایحه گل بطری پلی پروپیلنی 4000ml نام تجارتی صحت مرجع عرضه کننده شامپو سدر صحت بطری 1.500 1397.7.19
توضیحات خریدار: هزینه حمل با تامین کننده - محل تحویل رشت - زندان مرکزی پرداخت وجه 2 ماهه - از قیمت گذاری کالاهای بی کیفیت خودداری شود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه فرمایید.
خلاصه :
استعلام, مایع دستشویی 4 لیتری
آدرس :
گیلان, رشت
منبع :
سایت 1397.7.15