- 1324288
- 39
- 1397/07/15
- مناقصه
مناقصه بهسازی بلوار امام خمینی (ره)- نوبت دوم
آگهی فراخوان مناقصه عمومی (نوبت دوم)؟
دهیاری قلعه نو در نظر دارد پروژه مشروحه ذیل را از طریق فراخوان مناقصه عمومی به پیمانکار واجدشرایط واگذار نماید.
کارفرما : دهیاری قلعه نو به ادرس شهر ری ، کیلومتر 12 جاده ورامین ، قلعه نو خالصه ، بر خیابان اصلی ، نبش خیابان شهید روح اله تاجیک ،ساختمان اداری شهدای قلعه نو به تلفن 36692020
| موضوع فرراخوان مناقصه |
محل تهیه اسناد |
مهلت خرید اسناد |
مبلغ برآورد اولیه (ريال) |
مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار (ريال) |
| بهسازی بلوار امام خمینی (ره) |
دهیاری قلعه نو |
97.07.08 الی 97.07.21 |
4.975.354.606 | 250.000.000 |
زمان تحویل اسناد : 97.07.28
زمان بازگشایی : 97.07.30
دستگاه نظارت : دهیاری قلعه نو
قیمت خرید اسناد (ريال) : 900.000
ارائه هرگونه چک و سفته به عنوان تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار مورد قبول نم باشد.
به پیشنهاد های فاقد امضاء مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از انقضا مدت مقرر در فراخوان واصل شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
لذا از شرکت های واجدشرایط با حداقل رتبه 5 در رشته ابنیه یا راه و باند از سازمان برنامه و بودجه کشور با سوابق کاری مرتبط می توانند جهت دریافت اسناد همراه با معرفی نامه کتبی با ذکر دقیق موضوع ماقصه به آدرس مندرج در متن آگهی مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.
دهیاری در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.
تاریخ چاپ نوبت اول 97.07.08
تاریخ چاپ نوبت دوم 97.07.15