- 1324287
- 45
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام نظارت کارگاهی پروژه های آبخیزداری
شماره آگهی :
11973847000045
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:59:05
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/22
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
شرح آگهی :
استعلام
شماره نیاز: 11973847000045
نام دستگاه خریدار: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.22 ساعت 14
شرح کلی نیاز: نظارت کارگاهی پروژه های آبخیزداری حوزه آبخیز لیگوان شهرستان کوثر
توضیحات خریدار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973847000045
نام دستگاه خریدار: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل
تاریخ پایان اعتبار: 1397.07.22 ساعت 14
شرح کلی نیاز: نظارت کارگاهی پروژه های آبخیزداری حوزه آبخیز لیگوان شهرستان کوثر
| ردیف | کد خدمت | نام خدمت | واحد اندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ط-94-949 | فعالیت های سایر سازمان های دارای عضو | متر مکعب | 2.491 | 97.7.23 |
توضیحات خریدار
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام, نظارت کارگاهی پروژه های آبخیزداری
آدرس :
اردبیل,
منبع :
سایت 97.7.15