استعلام رادیاتور آلومینیومی
[ نسخه چاپی ]

استعلام رادیاتور آلومینیومی

شماره آگهی :
11979033000256
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:58:34
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/16
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
دانشگاه ارومیه
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز:‌ 11979033000256
نام دستگاه خریدار: دانشگاه ارومیه
تاریخ اعتبار: 1397.07.16 ساعت: 10:00
شرح کلی نیاز: طبق لیست پیوستی
اطلاعات کالاهای موردنیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
 1 0963111420330002 رادیاتور آلومینیومی اتصالی مخصوص شوفاژ تعداد پره 7 ابعاد 80x100 cm ارتفاع 581mm مدل WDF-G500 کشور سازنده چین مرجع عرضه کننده سعید نادری پره 1 1397.07.17
توضیحات خریدار: 1- ارائه پیش فاکتور در سامانه. 2- حتما به مارک و برند کالا اشاره  گردد. 3- تحویل در محل دانشگاه ارومیه. نازلو. 4- پرداخت بعد از تحویل حداکثر 1 ماه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,استعلام رادیاتور آلومینیومی
آدرس :
آذربایجان غربی, ارومیه
منبع :
سایت 1397.07.15