- 1324283
- 39
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام پمپ گرمایشی
شماره آگهی :
11973520000195
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:58:09
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
سازمان جهاد کشاورزی
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11973520000195
نام دستگاه خریدار: سازمان جهاد کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.15 ساعت 10
شرح کلی نیاز: پمپ گرمایشی 2 اینچی فلنجی (داب یا گرانفوس) تعداد 4 عدد
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
توضیحات خریدار: هزینه حمل و نقل به عهده تامین کننده می باشد
پرداخت یک ماهه
پیش فاکتور پیوست گردد
برای اطلاعات تکمیلی با شماره 09140313720 آقای دهقان تماس حاصل فرمایید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11973520000195
نام دستگاه خریدار: سازمان جهاد کشاورزی
تاریخ اعتبار نیاز: 97.07.15 ساعت 10
شرح کلی نیاز: پمپ گرمایشی 2 اینچی فلنجی (داب یا گرانفوس) تعداد 4 عدد
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
| ردیف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | 0961310518230001 | پمپ حرارتی صنعتی ظرفیت BTU240000 مدل TFPM-65ADA نام تجارتی چین کشور سازنده OAK مرجع عرضه کننده سعید صالح پور بائی | دستگاه | 4 | 97.07.18 |
پرداخت یک ماهه
پیش فاکتور پیوست گردد
برای اطلاعات تکمیلی با شماره 09140313720 آقای دهقان تماس حاصل فرمایید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام,پمپ گرمایشی
آدرس :
کرمان, کرمان
منبع :
سایت97.07.15