- 1324282
- 34
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
مناقصه عمومی چاپ محتوای دوره پیش دبستانی
شماره آگهی :
6-97
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:58:08
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان
شرح آگهی :
مناقصه عمومی شماره 6-97
مناقصه گزار: اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان
موضوع مناقصه: چاپ محتوای دوره پیش دبستانی
مبلغ برآورد شده مناقصه: 8.760.000.000 ریال
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: 438.000.000 ریال
تاریخ دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ درج آگهی تا ساعت 14 مورخ 97.7.19 از طریق سامانه ستاد ایران
جهت دریافت اسناد مناقصه و سایر اطلاعات مورد نیاز سامانه ستاد ایران به آدرس setadiran.ir مراجعه شود
اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان
مناقصه گزار: اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان
موضوع مناقصه: چاپ محتوای دوره پیش دبستانی
مبلغ برآورد شده مناقصه: 8.760.000.000 ریال
مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: 438.000.000 ریال
تاریخ دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ درج آگهی تا ساعت 14 مورخ 97.7.19 از طریق سامانه ستاد ایران
جهت دریافت اسناد مناقصه و سایر اطلاعات مورد نیاز سامانه ستاد ایران به آدرس setadiran.ir مراجعه شود
اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان
خلاصه :
مناقصه عمومی, مناقصه عمومی چاپ محتوای دوره پیش دبستانی
آدرس :
کرمان, -
منبع :
کرمان 97.7.15