استعلام قند/چای...
[ نسخه چاپی ]

استعلام قند/چای...

شماره آگهی :
11974095000091
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:57:57
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/17
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره کل دادگستری استان البرز
شرح آگهی :
استعلام؟
شماره نیاز: 11974095000091
نام دستگاه خریدار: اداره کل دادگستری استان البرز
تاریخ پایان اعتبار: 97.7.17 ساعت  18
شرح کلی نیاز: قند/چای
اطلاعات کالاهای مورد نیاز:
ردیف کد کالا نام کالا واحد شمارش تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1  0168300012690024 چای سیاه 100% ایرانی پاکت 500گرم نام تجارتی زنبق مرجع عرضه کننده پارس زنبق پاکت 2000 97/7/19
2  0168100239640004 قند شکسته نوع بسته بندی کارتن وزن 10kg مرجع عره کننده رایان قطعه زنجان کارتن 100 97/7/19
توضیحات خریدار: ایران کد مشابه و صرفا جهت اعلام قیمت می باشد/ تکمیل و ارسال فرم استعلام الزامیست و در صورت عدم تکمیل فرم استعلام تامین کننده حذف می گردد/ کرایه حمل به عهده تامین کننده/پرداخت وجه پس از یک ماه می باشد/لطفا قیمت کل در سامانه درج گردد. 
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد WWW.SETADIRAN.IR مراجعه نمایید.

خلاصه :
استعلام; استعلام قند/چای...
آدرس :
البرز, کرج
منبع :
سایت 97/7/17