استعلام لایسنس ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام لایسنس ...

شماره آگهی :
12973193000012
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:57:51
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/15
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
اداره امور شعب بانک ملی استان زنجان
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:   12973193000012
نام دستگاه خریدار :   اداره امور شعب بانک ملی استان زنجان
تاریخ پایان اعتبار    1397.07.15     ساعت:    10:00
اطلاعات کالاهای مورد نیاز
شرح کلی نیاز:   خرید لایسنس آنتی ویروس بیت دیفندر بیزینس
گروه کالا:   کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سخت افزار
تاریخ نیاز به کالا     1397.07.18
مشخصات کالای مورد     خرید لایسنس آنتی ویروس بیت دیفندر
تعداد مورد نیاز:    350   واحد شمارش: فقره
توضیحات خریدار   شرکت کننده باید نماینده رسمی بین دیفندر بوده و گواهی رسمی از طرف بیت دیفندر به همراه سه مدرک فنی معتبر از شرکت و نیز سه نامه اعلام رضایت مشتریان شرکت بارگذاری نماید. شرکت همچنین باید دارای نمایندگی مستقر در استان زنجان باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام لایسنس ...
آدرس :
زنجان, -
منبع :
سایت 1397/07/15