استعلام ساخت جاده و راه آهن ...
[ نسخه چاپی ]

استعلام ساخت جاده و راه آهن ...

شماره آگهی :
11971290000088
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:41:37
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز:   11971290000088
نام دستگاه خریدار :   شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
تاریخ اعتبار نیاز:    1397.07.19     ساعت:    17:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
ردیف کدخدمت نام خدمت
واحداندازه تعداد/مقدار تاریخ نیاز
1 ج-42-421 ساخت جاده و راه آهن
متر 8.800 1397.07.19
توضیحات خریدار   در صورت بروز هر گونه سوال با شماره 09125677133 آقای سیفی تماس حاصل نمایید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام ساخت جاده و راه آهن ...
آدرس :
البرز, -
منبع :
سایت 1397/07/15