- 1324216
- 47
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
استعلام ساخت جاده و راه آهن ...
شماره آگهی :
11971290000088
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:41:37
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/19
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
شرح آگهی :
استعلام ؟
شماره نیاز: 11971290000088
نام دستگاه خریدار : شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.19 ساعت: 17:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
توضیحات خریدار در صورت بروز هر گونه سوال با شماره 09125677133 آقای سیفی تماس حاصل نمایید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
شماره نیاز: 11971290000088
نام دستگاه خریدار : شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
تاریخ اعتبار نیاز: 1397.07.19 ساعت: 17:00
اطلاعات خدمات مورد نیاز:
| ردیف | کدخدمت | نام خدمت |
واحداندازه | تعداد/مقدار | تاریخ نیاز |
| 1 | ج-42-421 | ساخت جاده و راه آهن |
متر | 8.800 | 1397.07.19 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد www.setadiran.ir مراجعه نمایید.
خلاصه :
استعلام , استعلام ساخت جاده و راه آهن ...
آدرس :
البرز, -
منبع :
سایت 1397/07/15