- 1324153
- 40
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه Return Bend
شماره آگهی :
نوبت اول
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:12:38
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/08/20
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شـرکت پالایش نفت کرمانشاه
شرح آگهی :
آگهی تجدید مناقصه عمومی دو مرحله ای ؟
نوبت اول - شماره مناقصه : RKS-9732076-KM/G-03
Return Bend
شركت پالايش نفت كرمانشاه در نظر دارد دو قلم كالا را با مشخصات و شرایط کلی مندرج در اسناد مناقصه مربوطه از طریق سازندگان و یا تامین کنندگان ذیصلاح خریداری نماید.
1. نام و نشانی مناقصه گذار: شرکت پالایش نفت کرمانشاه واقع در بلوار شهید دکتر بهشتی، روبروی پارک شاهد، اداره بازرگانی تلفن 31497595-083 و فکس 31497596-083
2. نوع، کمیت و کیفیت کالا: Return Bend ، شرح کامل آن در آدرس اینترنتی www.korc.ir قید شده است
3. نوع و مبلغ تضمین: ضمانت نامه معتبر بانکی به مبلغ 160.000.000 ریال یا واریز وجه نقد
4. محل، زمان و مهلت دریافت اسناد: اداره بازرگانی، 20 روز بعد از چاپ آگهی نوبت دوم تا تاریخ 97.08.20
5. زمان بازگشایی پیشنهاد فنی: 97.08.22 و زمان بازگشایی پاکت مالی حداکثر تا تاریخ 97.10.22
6. شرکت پالایش نفت کرمانشاه این حق را برای خود محفوظ می دارد که در رد تمام یا تعدادی از پیشنهادات بدون ذکر علت مختار است
7. هزینه چاپ آگهی برعهده برنده مناقصه می باشد
روابط عمومی و امور بین الملل
نوبت اول - شماره مناقصه : RKS-9732076-KM/G-03
Return Bend
شركت پالايش نفت كرمانشاه در نظر دارد دو قلم كالا را با مشخصات و شرایط کلی مندرج در اسناد مناقصه مربوطه از طریق سازندگان و یا تامین کنندگان ذیصلاح خریداری نماید.
1. نام و نشانی مناقصه گذار: شرکت پالایش نفت کرمانشاه واقع در بلوار شهید دکتر بهشتی، روبروی پارک شاهد، اداره بازرگانی تلفن 31497595-083 و فکس 31497596-083
2. نوع، کمیت و کیفیت کالا: Return Bend ، شرح کامل آن در آدرس اینترنتی www.korc.ir قید شده است
3. نوع و مبلغ تضمین: ضمانت نامه معتبر بانکی به مبلغ 160.000.000 ریال یا واریز وجه نقد
4. محل، زمان و مهلت دریافت اسناد: اداره بازرگانی، 20 روز بعد از چاپ آگهی نوبت دوم تا تاریخ 97.08.20
5. زمان بازگشایی پیشنهاد فنی: 97.08.22 و زمان بازگشایی پاکت مالی حداکثر تا تاریخ 97.10.22
6. شرکت پالایش نفت کرمانشاه این حق را برای خود محفوظ می دارد که در رد تمام یا تعدادی از پیشنهادات بدون ذکر علت مختار است
7. هزینه چاپ آگهی برعهده برنده مناقصه می باشد
روابط عمومی و امور بین الملل
خلاصه :
آگهی تجدید مناقصه عمومی, تجدید مناقصه Return Bend
آدرس :
کرمانشاه, کرمانشاه
منبع :
ایران 97.7.15