- 1324151
- 29
- 1397/07/15
- مناقصه
[ نسخه چاپی ]
تجدید مناقصه تعمیر پمپ و الکتروموتور
شماره آگهی :
نوبت اول - شماره 2 - 95/5034
نوع آگهی :
تاریخ آگهی :
1397/07/15 - 2018-10-07 08:09:37
تاریخ شروع :
1397/07/15
نوع پایان آگهی :
1397/07/30
تهیه و ارسال اسناد :
شرکت پارس نماد داده ها- تلفن 2 الی 88349671-021
مناقصه گزار :
شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
شرح آگهی :
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای شماره 2 - 95/5034 (تجدید)؟
نوبت اول
موضوع: تعمیر پمپ و الکتروموتور 101B ، 103C-P-148
نام و نشانی مناقصه گزار: استان بوشهر، عسلویه،منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایشگاه پنجم - ساختمان اداری 2 - اتاق 21 - خدمات پیمانها
آخرین مهلت اعلام آمادگی و تسلیم رزومه از طرف پیمانکاران متقاضی: 97.7.30
مهلت تسلیم پاکت های پیشنهاد (مالی / تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار) - تاریخ بازگشایی پیشنهادات مالی : برنامه زمانی تحویل و دریافت اسناد پیشنهاد قیمت، بازگشایی و سایر اطلاعات مربوطه (پس از فرایند تعیین صلاحیت) در اسناد مناقصه تحویلی به شرکتهای صلاحیت شده اعلام خواهد شد
مبلغ و نوع و تضمین شرکت در مناقصه برحسب ریال، که مناقصه گران تایید صلاحیت شده (پس از اتمام مرحله ارزیابی صلاحیت)، در داخل پاکت الف پیشنهادی خود را ارائه خواهند نمود. مبلغ 754.00.000 ریال بصورت ضمانتنامه معتبر بانکی و یا واریز نقدی به حساب سیبای شماره 0111112525008 نزد بانک ملی ایران شعبه عسلویه کد 7725 بنام پالایشگاه پنجم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مجتمع به آدرس WWW.SPGC.IR مراجعه فرمایید .
روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
نوبت اول
موضوع: تعمیر پمپ و الکتروموتور 101B ، 103C-P-148
نام و نشانی مناقصه گزار: استان بوشهر، عسلویه،منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایشگاه پنجم - ساختمان اداری 2 - اتاق 21 - خدمات پیمانها
آخرین مهلت اعلام آمادگی و تسلیم رزومه از طرف پیمانکاران متقاضی: 97.7.30
مهلت تسلیم پاکت های پیشنهاد (مالی / تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار) - تاریخ بازگشایی پیشنهادات مالی : برنامه زمانی تحویل و دریافت اسناد پیشنهاد قیمت، بازگشایی و سایر اطلاعات مربوطه (پس از فرایند تعیین صلاحیت) در اسناد مناقصه تحویلی به شرکتهای صلاحیت شده اعلام خواهد شد
مبلغ و نوع و تضمین شرکت در مناقصه برحسب ریال، که مناقصه گران تایید صلاحیت شده (پس از اتمام مرحله ارزیابی صلاحیت)، در داخل پاکت الف پیشنهادی خود را ارائه خواهند نمود. مبلغ 754.00.000 ریال بصورت ضمانتنامه معتبر بانکی و یا واریز نقدی به حساب سیبای شماره 0111112525008 نزد بانک ملی ایران شعبه عسلویه کد 7725 بنام پالایشگاه پنجم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مجتمع به آدرس WWW.SPGC.IR مراجعه فرمایید .
روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
خلاصه :
تجدید آگهی مناقصه عمومی ,تجدید مناقصه تعمیر پمپ و الکتروموتور
آدرس :
بوشهر, بوشهر, عسلویه،منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایشگاه پنجم - ساختمان اداری 2 - اتاق 13 - خدمات پیمانها
منبع :
ایران 97.7.15